31 Mart 2016 15:53

Sabah Erdoğan sevgisinden çıldırdı!

Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ABD ziyareti sırasında twitter üzerinden AK Troller aracılığıyla başlatılan #WeLoveErdogan hashtag hesabının kaldırılması gündem olmaya devam ediyor. Süren tartışmalara Sabah gazetesi manşetinden cevap verdi.

Hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi, ‘Erdoğan Sevgisi Twitter’ı Çıldırttı’ manşeti ile çıktı. Sabah gazetesi Adalet Bakanı Bozdağ’ın ‘Etiketinin kaldırılması küresel operasyon’ açıklamasından sonra tartışmaya başka bir boyut kazandırdı. 

TWİTTER MADDE MADDE AÇIKLADI!

Hashtag sıralamalarının nasıl belirlendiğinin anlatıldığı açıklamada etiketin kaldırılmasının nedenleri arasında, “Aramada dikkat çekmek amacıyla ilgisiz bir tweete bir veya daha fazla konu başlığı/etiket ekleme. Sohbete katkıda bulunma amacı gütmeden, yalnızca konu başlığının gündemde olmasını veya gündemde daha fazla yükselmesini sağlamak amacıyla aynı konu başlığını/etiketi tekrar tekrar tweetleme. Özellikle reklam söz konusu olduğunda profilinize veya web sitenize daha fazla trafik çekmek amacıyla her gündem hakkında tweetleme. Gündemleri, takip edilme isteğiyle birlikte listeleme. Bir gündem hakkında tweetlerken ilgisiz bir yere yönlendiren aldatıcı bir bağlantı gönderme” gibi ifadeler sıralandı. (MEDYA SERVİSİ)

Reklam
ÖNCEKİ HABER

Bilirkişi: Polonezköy imara açılırsa bozulur

SONRAKİ HABER

Leyla Aydemir'in annesi mahkeme başkanına seslendi: Farz edin ki Leyla sizin kızınız

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...