İzmir Kitap Fuarı sona erdi

İzmir Kitap Fuarı sona erdi

TÜYAP tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile bu sene on yedincisi düzenlenen İzmir Kitap Fuarı dün akşam Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda sona erdi. Bu sene yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılanan İzmir Kitap Fuarı’nı dokuz günde 332 bin okur ziyaret etti.350 yayınevi demokratik kitle örgütünün k

TÜYAP tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile bu sene on yedincisi düzenlenen İzmir Kitap Fuarı dün akşam Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda sona erdi. Bu sene yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılanan İzmir Kitap Fuarı’nı dokuz günde 332 bin okur ziyaret etti.

350 yayınevi demokratik kitle örgütünün katılımıyla düzenlenen fuar dokuz gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri, dans gösterisi ve çocuk etkinlikleriyle 120 etkinliğe ev sahipliği yaptı.

İzmir Kitap Fuarı’na katkıda bulunan tüm yayınevlerine, konuk yazarlara ve tüm ziyaretçilere yaptığı açıklamayla teşekkür eden TÜYAP, önümüzdeki yıl düzenlenecek 18. İzmir Kitap Fuarı’nda tekrar bir arada olmayı dilediklerini ifade etti. (KÜLTÜR SERVİSİ)

www.evrensel.net