23 Nisan 2012 08:25

İzmir Kitap Fuarı sona erdi

TÜYAP tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile bu sene on yedincisi düzenlenen İzmir Kitap Fuarı dün akşam Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda sona erdi. Bu sene yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılanan İzmir Kitap Fuarı’nı dokuz günde 332 bin okur ziyaret etti.350 yayınevi demokratik kitle örgütünün k

İzmir Kitap Fuarı sona erdi

Fotoğraf: Emrah Yorulmaz/AA

Paylaş

TÜYAP tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği ile bu sene on yedincisi düzenlenen İzmir Kitap Fuarı dün akşam Uluslararası İzmir Fuar Alanı’nda sona erdi. Bu sene yoğun ziyaretçi ilgisiyle karşılanan İzmir Kitap Fuarı’nı dokuz günde 332 bin okur ziyaret etti.

350 yayınevi demokratik kitle örgütünün katılımıyla düzenlenen fuar dokuz gün süresince söyleşi, panel, şiir dinletileri, dans gösterisi ve çocuk etkinlikleriyle 120 etkinliğe ev sahipliği yaptı.

İzmir Kitap Fuarı’na katkıda bulunan tüm yayınevlerine, konuk yazarlara ve tüm ziyaretçilere yaptığı açıklamayla teşekkür eden TÜYAP, önümüzdeki yıl düzenlenecek 18. İzmir Kitap Fuarı’nda tekrar bir arada olmayı dilediklerini ifade etti. (KÜLTÜR SERVİSİ)

ÖNCEKİ HABER

Ne bilelim? Takla at da görelim

SONRAKİ HABER

Ertuğrul Kürkçü'ye 2 yıl hapis cezası verildi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa