26 Mart 2016 11:51

Cem Küçük, Zarrab üzerinden tehdit etti: Türk devletinin gücünü görecekler

Daha önce pek çok defa farklı çevreleri tehdit eden ve hedef gösteren Star Yazarı Cem Küçük, Reza Zarrab'ın tutuklanmasının ardından bazı kesimlerde Erdoğan'ın da ABD tarafından tutuklanacağı beklentisi oluşturduğunu iddia ederek, Akif Beki'nin de aralarında bulunduğu kişileri, 'Önümüzdeki haftalarda ve aylarda hayal bile edemeyecekleri acılar yaşayacaklar ve Türk devletinin gücünü görecekler' sözleriyle tehdit etti.

Cem Küçük, Zarrab üzerinden tehdit etti: Türk devletinin gücünü görecekler

Paylaş

17- 25 Aralık yolsuzluk operasyonlarında tutuklanan ve ardından serbest bırakılan Reza Zarrab'ın ABD'de tutuklanmasının yankıları sürüyor. Operasyonunun Türkiye'ye nasıl yansıyacağı üzerinden tartışmalar yürütülürken, AKP'nin yayın organı Star gazetesi yazarı Cem Küçük, daha önce yaptığı gibi birçok kesimi tehdit etti. 

Küçük, "ABD'ye secde edenler tarifsiz acılar yaşayacak" başlıklı yazısında, hakaretlerde de bulunarak şu bilgileri paylaştı: 

"Reza Zarrab'ın tutuklanması bazı geri zekalılarda ülkemizin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın da ABD tarafından tutuklanacağı temennisini oluşturdu. Bunlar gerçekten gerzek. Öte yandan kimileri de hain. Erdoğan'a hayatını borçlu olan kimileri sırf şahsi menfaatleri uğruna Erdoğan'ın hapse girmesini ima eden iğrenç yazılar yazıyor. Akif Beki bu hainlerin başında geliyor. Açık söylüyorum Recep Tayyip Erdoğan'ın devrilip hapse atılması için ABD önünde secde edip yalvaranlar önümüzdeki haftalarda ve aylarda hayal bile edemeyecekleri acıları yaşayacaklar ve Türk devletinin gücünü görecekler.

AYDIN DOĞAN TUTUKLANMALI

Bu arada nasıl ki ABD Zarrab'ı tutuklu yargılıyorsa Türkiye'nin de hukuka uygun şekilde Aydın Doğan'ı tutuklu yargılama hakkı vardır, çünkü çete lideri olarak katalog suç kapsamında 24.5 yılla yargılanıyor Doğan. Reza Zarrab operasyonunda ben her şeyi 27 Temmuz 2015'te yazmıştım. Şimdi yazdıklarım hayata geçiyor. Türkiye Cumhuriyeti'nin bu pis operasyonun yerli işbirlikçilerini yok edecek gücü vardır. Bunu herkes görecek." (DİHA)

ÖNCEKİ HABER

Fırat Anlı'dan Sur yorumu: Toledo değil açık cezaevi yapacaklar

SONRAKİ HABER

Vogue'un editörünün "efendi ve köle" pozu istifa getirdi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa