AKP'li yönetici, Erdoğan'ı 'İslam Ordusu kurucu komutanı' olarak tanıttı

AKP'li yönetici, Erdoğan'ı 'İslam Ordusu kurucu komutanı' olarak tanıttı

Erdoğan, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101’inci yıl dönümü törenleri için geldiği Çanakkale’de 'İslam Ordusu Kurucu Komutanı' olarak tanıtıldı.

Seçkin SAĞLAM
Çanakkale

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi’nin 101’inci yıl dönümü törenleri için geldiği Çanakkale’de AKP Merkez İlçe yöneticisi tarafından “İslam Ordusu Kurucu Komutanı” olarak tanıtıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile birlikte TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de Çanakkale'ye gitti.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cuma Namazını Tacettin Arslan Camiinde kılacağını sosyal medya üzerinden duyuran AKP Merkez İlçe Yöneticisi ve Çanakkale Belediyesi eski Meclis Üyesi Ayhan Demirtaş, Erdoğan’ı “İslam Ordusu Kurucu Komutanı” olarak tanıttı. Demirtaş, “Davet, İslam Ordusunun Kurucu Kumandanı, Uzun Adam, Cumhurun Reisi; Recep Tayyip Erdoğan, 18 Mart Cuma Günü Cuma Namazını Tacettin Arslan Caminde kılacaktır. Tüm halkımızı bekliyoruz. Bilgilerinize saygılarımla......” yorumu ile birlikte caminin de fotoğrafını paylaştı.

Son Düzenlenme Tarihi: 12 Nisan 2018 10:13
www.evrensel.net