17 Nisan 2012 12:12

İçişleri Bakanını protesto eden 8 kişi gözaltına alındı

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Erzurum’da “Sayın bakanım, senin geldiğine çok sevindim” diyen yurttaşa, “Yok ya. Nerden bileyim sevindiğini? Hadi bir takla at ya da oyna bir göreyim” sözlerini bakanlığın önünde protesto eden Halkevleri üyeleri gözaltına alındı.İçişleri Bakanı İdr

İçişleri Bakanını protesto eden 8 kişi gözaltına alındı

Paylaş

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Erzurum’da “Sayın bakanım, senin geldiğine çok sevindim” diyen yurttaşa, “Yok ya. Nerden bileyim sevindiğini? Hadi bir takla at ya da oyna bir göreyim” sözlerini bakanlığın önünde protesto eden Halkevleri üyeleri gözaltına alındı.

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin’in Erzurum’da “Sayın bakanım, senin geldiğine çok sevindim” diyen yurttaşa, “Yok ya. Nerden bileyim sevindiğini? Hadi bir takla at ya da oyna bir göreyim” sözlerini İçişleri Bakanlığı önünde Halkevleri üyeleri sloganlar atarak ve darbuka çalarak protesto etti. Halkevi üyelerinin protestosuna ve basın açıklamasına izin vermeyeceğini belirten polis uyarılarda bulundu. Buna rağmen grup basın açıklamasını yaptı. Açıklamanın artından polis 8 kişiyi gözaltına aldı. (ANKARA)

Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

HDK: Tutuklananlar serbest bırakılsın

SONRAKİ HABER

Bosna Hersek'in Srebrenitsa şehrindeki maden ocağında göçük: 2 ölü

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa