06 Şubat 2016 17:31

Amedspor Kartalspor'la berabere kaldı

Paylaş

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile eşleşen Amedspor, ligde Kartalspor ile sahasında 0-0 berabere kaldı. Deniz Naki'ye verilen cezaya tepki gösteren taraftarlar, "Teslimiyete hayır direnişe devam" ve "Her yer direniş her yer Suriçi" sloganları attı. 

Amedspor, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta bulunan Kartalspor ile Şılbe Yolu üzerindeki Amedspor Tesisleri'nde karşı karşıya geldi. Amedspor taraftarının ilgiyle izlediği maçta stat dolup taştı. Karşılaşma öncesinde Amedspor yönetim kurulu üyeleri, TFF'nin hem kulübe hem de Amedsporlu futbolcu Deniz Naki'ye verilen cezaya tepki göstermek için giydikleri yeşil kırmızılı formalarla taraftarları selamladı. 

Yağışlı ve kaygan bir zeminde oynanan karşılaşma ilk yarı golsüz sonuçlandı. Karşılaşmanın ikinci yarısında da her iki takım adına gelişen ataklar sonuç getirmedi ve müsabaka golsüz tamamlandı.

Öte yandan taraftarla sık sık "Deniz Naki yalnız değildir","Teslimiyete hayır direnişe devam" ve "Her yer direniş her yer Suriçi" sloganları attı. (DİHA)

ÖNCEKİ HABER

Renault’da ek zam görüşmesinden sonuç çıkmadı, işçiler tepkili

SONRAKİ HABER

Emine Bulut cinayeti davasında verilen karara itiraz

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa