Eyüp'teki saldırıda ağır yaralanan İsmail Bayram adlı kişi hayatını kaybetti

Eyüp'teki saldırıda ağır yaralanan İsmail Bayram adlı kişi hayatını kaybetti

Eyüp'te bulunan bir dernek lokaline yönelik kimliği belirsiz kişiler tarafından düzenlenen silahlı saldırıdaİsmail Bayram adlı kişi ölürken diğer 3 yaralıdan birinin de durumunun ağır olduğu bildirildi.

Eyüp Yeşilpınar'da "Büyük Osmanlı Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği"ne kimliği belirsiz kişiler tarafından düzenlenen silahlı saldırıda başından vurularak ağır yaralanan İsmail Bayram (31) hayatını kaybetti.

Başından aldığı kurşun yarası nedeniyle durumu ağır olan İsmail Bayram, Alibeyköy'deki özel bir hastanede ameliyata alındı. Ancak Bayram yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ÜÇ YARALIDAN BİRİNİN DE DURUMU AĞIR

Saldırıda yaralanan 3 kişinin Gaziosmanpaşa'daki Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi devam ediyor. Başına mermi isabet ettiği öğrenilen Fatih Fırat'ın da durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Eyüp'te Yeşilpınar, Muhtar Cami Sokak üzerinde bulunan "Büyük Osmanlı Sosyal Yardımlaşma ve Eğitim Derneği" lokaline saat 22.00 sıralarında silahlı 3 kişi tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açılmıştı. O an içeride bulunan 4 kişi kurşunların hedefi olmuştu. (DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 03 Şubat 2016 00:30
www.evrensel.net