15 Nisan 2012 20:15

Hayat Televizyonu ve Evrensel’in Kocaeli bürosu açıldı

Gazetemizin ve Hayat Televizyonu’nun Kocaeli bürosu önceki gün düzenlenen törenle açıldı.İzmit şehir merkezinde bulunan Gazetemiz ve Hayat Tv bürosunun açılışına sendikalar, odalar, siyasi parti temsilcileri katıldı.Büro açılışında konuşan Gazetemiz imtiyaz sahibi Bülent Falakaoğlu Evrensel Gazetesi&rsq

Hayat Televizyonu ve Evrensel’in Kocaeli bürosu açıldı

Paylaş

İzmit şehir merkezinde bulunan Gazetemiz ve Hayat Tv bürosunun açılışına sendikalar, odalar, siyasi parti temsilcileri katıldı.

Büro açılışında konuşan Gazetemiz imtiyaz sahibi Bülent Falakaoğlu Evrensel Gazetesi’nin ve Hayat Televizyonu’nun susturulmak istenen basına rağmen, savaş, bilim düşmanlığı, halk düşmanlığı gibi konularda halkın bir barikatı olduğunu ve gücünü halktan aldığı için asla satın alınamayacağını belirtti. Büro açılısı yapılan kokteylin ardından son buldu.

AÇILIŞA KATILAN KURUMLAR

Açılışa KESK’e bağlı Eğitim-Sen, BES, Tüm-Bel Sen, BTS, Türk-İş’e Bağlı Yol-İş İstanbul 1 no’lu şube, DİSK’e bağlı Emekli sen ve Dev-Sağlık İş Kocaeli şubesi, TTB Kocaeli şubesi, MMO Kocaeli Şubesi, Çagdaş Hukukçular Derneği ve Kocaeli Barosu temsilcileri, BDP, EMEP, Halkevleri temsilcileri de katıldı.   (Kocaeli/EVRENSEL)

ÖNCEKİ HABER

Hedefleri WNBA’da oynamak

SONRAKİ HABER

Dilovası’nda iş kazası: Forktliftin altında kalan işçi yaralandı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa