Şile'de 4 kişi boğuldu, 1 kişi denizde kayıp

Şile'de 4 kişi boğuldu, 1 kişi denizde kayıp

İstanbul Şile'de gün boyu enize giren 4 kişi boğularak öldü, 1 kişi ise halen kayıp...

İlk haber öğlen saat 14.00 sıralarında Ağva Mahallesi'nden geldi. 30 yaşındaki Ali Arıcı serinlemek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti. 15.30 sıralarında Şile Alacalı Mahallesi Taş İskele plajında denize giren Namık Köklü (50) ile 13 yaşındaki Mehmet Köklü dalgalar arasında kayboldu. Bir süre sonra Namık Köklü'nün cansız bedenine ulaşıldı.

Diğer bir boğulmanın yaşandığı yer de Sofular Babsu plajıydı... 24 yaşındaki Sercan Ayun yüzmek için denize girdi; ama o da bir süre sonra gözden kayboldu. Havadan ve denizden arama çalışması başlatıldı. Yapılan aramalar sonucu da Ayun'un cenazesi bulundu.

13 YAŞINDAKİ ÇOCUĞUN DA CANSIZ BEDENİNE ULAŞILDI

Şile Alacalı Mahallesi Taş İskele plajında saat 15.30 sıralarında denize giren Namık Köklü (50) ile oğlu 13 yaşındaki Mehmet Köklü azgın dalgalar arasında kayboldu. Kısa bir süre sonra Namık Köklü'nün cansız bedenine ulaşıldı; saat 21.30'da da Mehmet Köklü'nün cenazesi kıyıya vurmuş halde bulundu. 

2 KAYIP ARANIYOR

Alacalı Taş İskele mevkiinde 30 yaşındaki Mustafa Fidan da serinlemek için girdiği denizde kayboldu. Şile İlçe Jandarma Komutanlığı ve arama kurtarma ekipleri Mehmet Köklü ile Mustafa Fidan'ı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. (DHA)

Son Düzenlenme Tarihi: 02 Ağustos 2015 22:14
www.evrensel.net
ETİKETLER Şileboğulma