20 Temmuz 2015 17:07

Çarşı, Suruç katliamı nedeniyle Quaresma'yı karşılamayacak

Paylaş

Urfa'nın Suruç ilçesinde Amara Kültür Merkezi'ndeki bombalı saldırının ardından Beşiktaş taraftar grubu Çarşı, yarın İstanbul'a gelmesi beklenen Ricardo Quaresma'ya yapacakları karşılamayı iptal ettiklerini açıkladı.

Çarşı grubunun resmi twetter adresinden yapılan açıklamada, "Suruç’ta yaşanan katliamda yitirdiğimiz vatandaşlarımızın acıları yüreğimizi yakmıştır. Quaresma’nın havaalanı karşılaması iptal edilmiştir." ifadeleri kullanıldı.

DÖRT BÜYÜKLERDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJLARI
Patlamada hayatını kaybedenler için Süper Lig'in dört büyük takımı Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor da başsağlığı mesajı yayımladı.

Siyah beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; "Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen patlamada çok sayıda vatandaşımızın yaşamını yitirmesinin üzüntüsünü yaşıyoruz. Milletimizi derinden üzen bu olayda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz. Patlamada yaralanan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz." denildi.

Fenerbahçe Kulübü ise "Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yaşanan bombalı saldırıda çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiğini ve bir çok yaralının olduğunu derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Yaşanan saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar dileriz." mesajı yayımladı.

Sarı kırmızılı kulüpten yapılan başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verildi: "Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde yaşanan patlamada çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiğini büyük üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Ülke olarak canımızı yakan bu saldırıda hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı dilerken, yaralı vatandaşlarımıza da geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Milletimizin başı sağ olsun."

Bordo mavili kulüp de resmi internet sitesinden başsağlığı mesajı yayımlayarak şu açıklamalarda bulundu: "Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde yaşanan bombalı saldırıda çok sayıda vatandaşımızın hayatını kaybettiği haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah’tan rahmet, bu saldırıda yaralananlara ise acil şifalar dileriz." (CİHAN)

Patlamaya dair haberler için tıklayın...

ÖNCEKİ HABER

DİSK Genel Başkanı Beko: Türkiye'nin geleceğine ve insanlığa karşı işlenmiş bir suçtur

SONRAKİ HABER

Trump'tan İran dini lideri Hamaney'e yaptırım kararı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa