15 Temmuz 2015 10:45

'Bana eziyet ediyordu' dediği eşini tüfekle öldürdü

Paylaş

Adana'nın Kozan ilçesinde 38 yaşındaki Emine Yıldırım, eşi 45 yaşındaki Halil Yıldırım'ı av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Yıldırım, olayın ardından "Kocam bana eziyet ediyordu, dayanamadım vurdum" diyerek polise teslim oldu.

Çanaklı Mahallesi Hızırali Sokak'ta oturan 14 ve 6 yaşında 2 çocukları olan erkek terzisi Halil Yıldırım ile kadın terzisi eşi Emine Yıldırım gece sahura kalktı. Yemeklerini yedikten sonra yatan çiftten Emine Yıldırım, iddiaya göre saat 05.00 sıralarında kalkarak evdeki tek kırma av tüfeği ile yatakta uyuyan eşinin başına bir el ateş etti.

Halil Yıldırım olay yerinde ölürken, Emine Yıldırım komşusuna giderek, "Kocam bana eziyet ediyordu. Kocamı vurdum, çocuklarım size emanet, iyi bakın" dedi. Daha sonra telefonla aradığı eşinin akrabalarına da kocasını öldürdüğünü söyleyen Emine Yıldırım, son olarak polisi arayıp "Kocamı öldürdüm, gelin beni teslim alın" dedi.

Bunun üzerine olay yerine giden polis, eve girdiğinde Halil Yıldırım'ın yatakta cesediyle karşılaştı. Emine Yıldırım ise "Kocam bana eziyet ediyordu, dayanamadım vurdum" diyerek polislere teslim oldu. Halil Yıldırım'ın cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından Kozan Devlet Hastanesi Morgu'na götürüldü. (DHA)

Eşini öldüren Çilem Karabulut’un avukatı: Ölüm korkusu ve şiddet altında yaşadı

ÖNCEKİ HABER

Barcelona'nın tüm başkan adayları Arda'ya 'evet' dedi

SONRAKİ HABER

50 bin lira maaş alan Özçelik-İş Başkanı Yunus Değirmenci, 1.8 milyonluk araç aldı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa