12 Temmuz 2015 10:41

Eşi evi terkeden koca katliam yaptı: 2 ölü, 1 yaralı

Paylaş

Aksaray'da eşi evi terk eden 29 yaşındaki Hakan Özbulduk pompalı tüfekle dehşet saçtı. Özbulduk, eşi 31 yaşındaki Gonca Özbulduk ve kayınbiraderinin eşi 32 yaşındaki Filiz Yazgı'yı öldürdü, 60 yaşındaki kayınvalidesi Sevda Yazgı'yı ağır yaraladı. 

Olay, dün saat 23.30 sıralarında Ortaköy İlçesi'ne bağlı Kümbet Köyü'nde meydana geldi. Üç çocukları olan Gonca ve Hakan Özbulduk çifti arasında geçimsizlik başladı. Gonca Özbulduk iki hafta önce eşiyle aralarındaki şiddetli kavganın ardından çocuklarını alıp evi terk etti. Hakan Özbulduk da ailesinin yanına dönen eşi ve çocuklarını eve geri getirmek için kayınvalidesi Sevda Yazgı’nın evine gitti. İddiaya göre Sevda Yazgı, kızının ve torunlarının artık kendi yanında kalacaklarını söyledi, Gonca Özbulduk ise terk ettiği eve dönmeyeceğini söyledi.

Çıkan tartışma sonunda Hakan Özbulduk da yanında getirdiği pompalı tüfekle kayınvalidesi Sevda Yazgı, eşi Gonca Özbulduk ve kayınbiraderinin eşi Filiz Yazgı'ya rastgele ateş etmeye başladı. Gonca Özbulduk ve Filiz Yazgı olay yerinde can verirken, Sevda Yazgı da ağır yaralandı. Kaldırıldığı Aksaray Devlet Hastanesi'nde tedavisi süren Sevda Yazgı'nın hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Gonca Özbulduk ve Filiz Yazgı'nın cesetleri otopsi için aynı hastaneye götürüldü.

Yaptığı katliamın ardından Hakan Özbulduk da jandarmayı arayıp teslim oldu. (DHA)

ÖNCEKİ HABER

İnşaattan düşen marangoz öldü

SONRAKİ HABER

Eskişehirli kadınlar: Yaşamak ve yaşatmak için sessiz kalmayacağız

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa