Merhaba Hayat

Kurulacak olan Hayat Televizyonu’na şimdiden başarılar diler, halkımıza hayırlı olmasını dilerim. Zamanımızdaki TV’lerin yayıncılık anlayışı gençliğimizin düşüncelerini köreltmektedir.


Kurulacak olan Hayat Televizyonu’na şimdiden başarılar diler, halkımıza hayırlı olmasını dilerim. Zamanımızdaki TV’lerin yayıncılık anlayışı gençliğimizin düşüncelerini köreltmektedir. Pembe dizilerle hayatımızı ve geleceğimizi karartmaktadırlar. Hayat Televizyonu’nun çalışanları ilgilendirecek, işçilerimizi yönlendirecek, gençliği aydınlatacak bir yayın anlayışı taşımasını beklerim.
Diğer TV’ler gençliğimizi kötü aşılamakta, örf ve geleneğimizi yok ederek bizleri Avrupa sevdalısı yapmaktadırlar. Hayat Televizyonu, yapacağı yayınlarla insanlarımıza gerçek demokrasiyi ve insan haklarını öğretmeli. Ozanlarımıza ve halk türkülerimize daha çok yayın hakkı vermeli. Biz işçilere bütün hak ve hukuklarımızı öğretmeli. Hayat Televizyonu’nun özgür yansız ve tarafsız bir yayın yapmasını, halkımıza güzel ahlak, hukuk, demokrasi, özgürlük çerçevesinde bir yayın yapan anlayış içinde olmasını umut ediyorum.
Bünyamin Aras/Ursa Tersanesi
(Tuzla/İSTANBUL)
www.evrensel.net