‘Beşiktaş’tan teklif aldım’

İran’ın Persepolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli, Beşiktaş’ın başına geçmesi için resmi teklif aldığını söyledi.


İran’ın Persepolis takımını çalıştıran Mustafa Denizli, Beşiktaş’ın başına geçmesi için resmi teklif aldığını söyledi. İran’ın Fars Haber Ajansı’na konuşan Mustafa Denizli, Fransız teknik adam Jean Tigana’nın sezon sonunda takımdan ayrılacağını açıklamasının ardından teknik direktör arayışlarına giren Beşiktaş’tan resmi teklif aldığını itiraf etti. Tecrübeli teknik adam, Beşiktaşlı yöneticilerden gelen daveti daha yanıtlamadığını belirterek, Persepolis takımı ile olan sözleşmesinin de henüz sona ermediğinin altını çizdi.
Diğer İran takımlarından ve bazı yabancı ekiplerden de teklifler aldığını hatırlatan Denizli, kararını sezon sonunda vereceğini ifade ederek, bu durumda hiçbir teklif konusunda yorum yapmak istemediğini söyledi.
Persepolis Kulübü başkanının istifası ile kulüpte yaşanan belirsizliğe de değinen Denizli, bunun takımın yararına olmadığını, oyunculara moral toplayabilmeleri için birkaç gün izin verdiğini, ancak bu durumda takımından çok umutlu olmadığını da sözlerine ekledi. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net