Anafartalar patlamasına tanık çıktı

Ulus’taki Anafartalar Çarşısı’nda yaşanan patlamada sürpriz bir tanık ortaya çıktı. Bombalı saldırının yankıları sürerken, sürpriz bir tanıklık başvurusu yapıldı.


Ulus’taki Anafartalar Çarşısı’nda yaşanan patlamada sürpriz bir tanık ortaya çıktı. Bombalı saldırının yankıları sürerken, sürpriz bir tanıklık başvurusu yapıldı. Hüseyin Karababa isimli vatandaş, Anafartalar Çarşısı önünde patlayan bomba ile ilgili soruşturma yürüten Cumhuriyet Savcısı Mustafa Kelkit’e bir dilekçe vererek, olay sırasında 3 şüpheli kişi gördüğünü iddia etti. Karababa dilekçesinde, “MOBESE kameralarının tarafıma gösterilmesini istiyorum. Bahsettiğim şahıslar gerek heykelin etrafında gerekse de Anafartalar ve Posta Caddesi’ne çıkan sokağın görüntü kameralarında teşhis edebileceğimi beyan ediyorum” dedi.
Karababa, şüphelilerden birinin 50-55 yaşlarında 1.78-1.80 boylarında, yarı beyazlamış kısa saçlı, kirli sakallı, alnı biraz açık, temiz giyimli, dik omuzlu ve sportmen görünümlü olduğunu belirtirken, ikinci kişinin sarışın 35 yaşlarında ve 1.85 boylarında olduğunu bunların 3 kişi ile konuştuklarını ifade etti. (HABER MERKEZİ)
www.evrensel.net