Tuncay belirsizliği

Fenerbahçe’de Tuncay Şanlı krizi devam ediyor. Başta yönetim kurulu olmak üzere kimsenin takımdan ayrılmasını istemediği yıldız futbolcu, Avrupa’ya gitme konusundaki ısrarını sürdürüyor.


Fenerbahçe’de Tuncay Şanlı krizi devam ediyor. Başta yönetim kurulu olmak üzere kimsenin takımdan ayrılmasını istemediği yıldız futbolcu, Avrupa’ya gitme konusundaki ısrarını sürdürüyor. Brezilyalı Roberto Carlos’un transferi ve sezonun şampiyonlukla kapatılmasıyla çifte mutluluk yaşayan Fenerbahçe taraftarıda Tuncay’ın kalmasından yana. Fenerbahçe’ye geldiği günden beri ortaya koyduğu performans ve hırsla taraftarın sevgisini kazanan Tuncay Şanlı’ya Fenerbahçe’de kalması için taraftarlar cazip teklifler sunuluyor.
Fenerbahçeli taraftarların internetteki tartışma platformu olan Fenerbahce.com’da “Tuncay sizce ne yapmalı?” sorusunun yöneltildiği bir anket düzenlendi. Devam etmekte olan ankete katılan 24.546 bin kişiden 17.352 bini (%70.7) Tuncay’ın gelecek sezonda Fenerbahçe’de kalması yönünde görüş bildirdi. Ankete katılan 7194 kişi ise Tuncay Şanlı’nın gelecek sezon Avrupa’ya giderek Türkiye’yi temsil etmesi yönünde oy kullandı.
Öte yandan Tuncay Şanlı’nın menajeri Erdinç Şehit Sporx.com’a yaptığı açıklamada Tuncay Şanlı’nın gelecek sezon hangi takımda forma giyeceğini Pazartesi günü herkesin öğreneceğini söyledi. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net