Mehmet Topuz Kayseri’de kaldı

Bazı kulüplerin transfer listesinde olan Mehmet Topuz, Kayserispor ile mukavelesini 2009 yılına kadar uzattı.Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, kulüp tesislerinde düzenlenen imza...


Bazı kulüplerin transfer listesinde olan Mehmet Topuz, Kayserispor ile mukavelesini 2009 yılına kadar uzattı.
Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, kulüp tesislerinde düzenlenen imza töreninde yaptığı konuşmada, kamuoyuna, Kayserispor’un elindeki hiçbir oyuncuyu bırakmayacağı mesajını defalarca verdiklerini ifade ederek şunları kaydetti: “Bu yöndeki söylemlerimize rağmen hem medyamızda hem de adı büyüğe çıkan kulüplerimizde bu iki oyuncumuzla ilgili spekülasyonlar oluşturuldu. Evde çocuklarımız, eşimiz, anne ve babamız bile Mehmet Topuz ile ilgili, ‘Verdiniz mi, veriyor musunuz’ diye sormaya başlamıştı. Kayserispor büyük kulüptür. Önümüzdeki sezon ilk 4’te olacaktır.”
Mehmet Topuz da Kayserispor’da kaldığı için çok mutlu olduğunu belirterek, “Transfer söylentileri beni hiç etkilemedi. Benim kulübüm de çok büyük. Önümüzdeki sezon bomba gibi bir takım hedefliyoruz. O doğrultuda çalışıp hedeflerimize ulaşacağız” diye konuştu. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net