Paris Hilton’dan medyaya ders!

Medyanın zengin ve şımarık kızı Paris Hilton olaylı hapishane günlerinden çok şey öğrendiğini söylüyor. Kısa süren ev hapsinden sonra yine cezaevine dönen Hilton, kararı temyiz etmeyeceğini duyurdu.


Medyanın zengin ve şımarık kızı Paris Hilton olaylı hapishane günlerinden çok şey öğrendiğini söylüyor. Kısa süren ev hapsinden sonra yine cezaevine dönen Hilton, kararı temyiz etmeyeceğini duyurdu. Avukatı tarafından yapılan açıklamada “Benim sağlık durumum hakkındaki kaygıları takdir etsem de zamanımı Los Angeles Hapishanesi’nde geçirmeye niyetliyim” diyen Hilton, hayatında yaşadığı en büyük zorluğun hapishanede geçirdiği günler olduğunu belirtti. Medyada daha çok skandallarla gündeme gelen Paris Hilton, “Son günler boyunca düşünmeye daha çok zaman buldum. Bu deneyimden çok şey öğrendiğime ve olgunlaştığıma inanıyorum” diye konuştu.
Kendisine destek sunan hayranlarına teşekkür eden ve ailesini çok özlediğini söyleyen Hilton medyaya da bir mesaj iletti. Medyanın Irak gibi önemli meselelerle ilgilenmesi gerektiğini kaydeden Hilton, “Medyanın ve kamuoyunun daha önemli meselelerle ilgilenmesini umut ederim. Örneğin Irak’ta ve dünyanın başka yerlerinde görev yapan kadın ve erkekler gibi” dedi. Tekrar cezaevinin yolunu tutarken Hilton’un, “Anne, anne ben bunu hak etmiyorum” diyerek ağlaması medyada diğer Hilton haberleri gibi geniş yer bulmuştu.
Hilton, Los Angeles Cezaevi’nde çok sıkı güvenlik önlemlerinin alındığı bir bölümde küçük bir hücrede tutuluyor. Ailesi iyi durumda olduğunu söylese de basına yansıyan haberler, Hilton’ın ciddi bir bunalımda olduğu yönünde. Otellerin genç varisinin sürekli ağladığı, uyuyamadığı ve kapalı yerde kalamadığı belirtiliyor. Paris Hilton’ın gardiyanların tuvalette resmini çekeceği korkusuyla yemeden içmeden kesildiği, bu nedenle sağlığının bozulmasından endişe edildiği de söyleniyor.
Alkollü araç kullandığı için ehliyetine el konan ve araç kullanırken yakalanan Hilton 45 günlük hapis cezasına çarptırılmıştı. (MEDYA SERVİSİ)
www.evrensel.net