hamile kadın

 • Gerçek Avustralya Mahkeme Gündemi 12659 - Hamile Kadın DavasıYaklaşık 8 aylık hamile bir kadın otobüse biner. Karşısında oturan adamınona gülümsediğini fark eder. Hemen başka bir koltuğa geçer.


  Gerçek Avustralya Mahkeme Gündemi 12659 - Hamile Kadın Davası
  Yaklaşık 8 aylık hamile bir kadın otobüse biner. Karşısında oturan adamın
  ona gülümsediğini fark eder. Hemen başka bir koltuğa geçer. Bu sefer gülümseme sırıtmaya dönüşür ve kadın da tekrar yer değiştirir. Adam daha da
  eğleniyor gibidir. Dördüncü yer değiştirmede adam kahkaha atar, kadın durumu şoföre şikayet eder ve o da adamı tutuklattırır. Olay mahkemeye intikal eder. Hakim, adama (yaklaşık 20 yaşındadır) söyleyeceği bir şeyi olup olmadığını sorar. Adam cevap verir:
  - Sayın hakim, olay şöyle oldu: Bayan otobüse bindiğinde durumunu fark ettim. Üstünde ‘’Çift Nane İkizleri Geliyor ‘’ yazısı olan bir reklam afişinin altına oturdu ve ben sırıttım. Daha sonra kalktı ve üzerinde ‘’Logan’ın ağrı kesici
  merhemi şişikleri azaltır ‘’ yazılı afişin altına oturdu , ben de gülümsemek
  zorunda kaldım. Daha sonra ‘’William’ın büyük çubuğu yaptı’’ yazan deodorant afişi altına oturunca kendimi çok zor tuttum. Fakat, sayın hakim, dördüncü defa kalkıp ‘’Goodyear kauçuğu bu kazayı önleyebilirdi ‘’ afişinin altına oturunca ben koptum.
  Dava düşmüştür.
  www.evrensel.net