Beşiktaş’ta ULEB sevinci

Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş, gelecek sezon yine ULEB Cup’da mücadele edecek. Geçtimiz sezon da aynı kupada yer alan siyah-beyazlı ekip, takım sayısının 48’e çıkması sonrası Avrupa Basketbol Ligleri Birliği (ULEB)...


Beko Basketbol Ligi takımlarından Beşiktaş, gelecek sezon yine ULEB Cup’da mücadele edecek. Geçtimiz sezon da aynı kupada yer alan siyah-beyazlı ekip, takım sayısının 48’e çıkması sonrası Avrupa Basketbol Ligleri Birliği (ULEB) tarafından ULEB Cup’a davet edildi.
Beşiktaş Genel Menajeri Burak Bıyıktay, ULEB Cup’da takım sayısının 48’e çıktığını belirterek, “ULEB bizi geçen sene olduğu gibi bu sezon da kupaya davet etti. Bundan dolayı çok mutluyuz” dedi.
Burak Bıyıktay, kulüp olarak ULEB’in istediği şartları her zaman yerine getirdiklerini ifade ederek, “Yeni sezon için kuracağımız takımla ULEB Cup’da geçmiş sezonlara göre daha başarılı olmak istiyoruz. Gelecek sezon bu kupada daha büyük işler yapacağız” diye konuştu.
Bu arada Beşiktaş, Galatasaray ve Türk Telekomspor’un ardından ULEB Cup’da mücadele edecek 3. Türk takımı oldu. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net