Nebi Ebci düğüne katıldı

Denizli Bin Umut Bağımsız Milletvekili Adayı Nebi Ebci, seçim çalışmaları çerçevesinde halkla buluştu. Doğu Anadolu’dan göç etmek zorunda kalanların yaşadığı Yeşilyurt Mahallesi’nde bir düğüne katılan Ebci, Meclis kürsüsünde...


Denizli Bin Umut Bağımsız Milletvekili Adayı Nebi Ebci, seçim çalışmaları çerçevesinde halkla buluştu. Doğu Anadolu’dan göç etmek zorunda kalanların yaşadığı Yeşilyurt Mahallesi’nde bir düğüne katılan Ebci, Meclis kürsüsünde kardeşliği, barışı ve insan haklarını savunacaklarını söyledi. Seçimlerin annelerimizin, babalarımızın, gençlerimizin ve çocuklarımızın geleceği için görev olduğunu belirten Ebci, seçimden sonra kardeşlik türkülerini hep birlikte haykıracaklarını ifade etti. Düğündekilerle birlikte halay çeken Ebci, halkın sorunlarını da dinleyerek hep birlikte alternatif çözümler üreteceklerini belirtti.
En büyük taleplerinden birinin Kürt sorununun acil çözümü olduğunu söyleyen Yeşilyurt sakinleri, oylarının Nebi Ebci’ye olduğunu dile getirdiler. (Denizli/EVRENSEL)
www.evrensel.net