Fotoğraf: Evrensel

Trabzonspor rövanş hazırlıklarına başladı

UEFA Intertoto Kupası 2. tur ilk maçında Arnavutluk temsilcisi Vllaznia’yı 6-0 gibi farklı bir skorla yenen Trabzonspor, deplasmanda oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarına başladı.


UEFA Intertoto Kupası 2. tur ilk maçında Arnavutluk temsilcisi Vllaznia’yı 6-0 gibi farklı bir skorla yenen Trabzonspor, deplasmanda oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarına başladı.
Teknik direktör Ziya Doğan yönetiminde, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde kondisyon ağırlıklı yapılan çalışmaya ülkelerinden geç dönen Yattara ve Jabi de katıldı.
Geçen hafta sonu Trabzon’a dönen Kiki Musampa’nın ise teknik direktör Doğan’ın isteğiyle antrenmanlarda yer almayacağı bildirildi. Musampa’nın, Tomas Jun ile çalışacağı bildirildi.
Vllaznia ile ilk maçta ayağına darbe alan Ceyhun ve Ömer Rıza antrenmana katılmadı. Bu 2 futbolcunun tedavilerine başlandığı ve durumlarının ciddi olmadığı belirtildi.
Kombineler satışta
Öte yandan Trabzonspor’un 2007-2008 sezonunda yapacağı Süper Ligi, Türkiye Kupası ve Avrupa Kupası maçlarında geçerli olacak kombine kartlar satışa sunuldu.
Kombine biletler, VIP-1 tribünü 2 bin YTL, VIP-2 tribünü bin YTL, kapalı numaralı tribün 500 YTL, maraton özel tribün 300 YTL, maraton tribün 200 YTL, kale arkası tribün 100 YTL, 6 kişilik loca (üst) 500 YTL (kişi başı), 8 kişilik loca (alt) bin YTL’den (kişi başı) olmak üzere Trabzonspor Sadri Şener Sosyal Tesislerinde satışa çıkartıldı.
Söz konusu bedellerde aidat borcu bulunmayan kulüp üyelerine yüzde 20 indirim uygulanacak. Kombine kart satışlarında üye olmayan taraftara peşin ödemelerdeki indirim oranı ise yüzde 10 olarak belirlendi. İsteyen kombine kart sahipleri ödemelerini kredi kartına 5 taksit yaptırmak suretiyle de gerçekleştirebilecekler.
Otomobil hediyeli
Trabzonspor Kulübü, kombine bilet alanlar arasında yapılacak çekilişle 2 adet otomobil verecek. VIP 1, VIP 2, kapalı numaralı tribün ve loca kombine kartı alan taraftarlar arasında çekilecek kurayla toplam 2 adet otomobil hediye edileceği bildirildi. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net