27 Mart 2008 04:00

Sivasspor marşlar eşliğinde hazırlanıyor!

Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdüren Sivasspor’un teknik direktörü Bülent Uygun, ‘’Belki de oynayacağız en zor deplasmanlardan biri. Bu maçı çok önemsiyoruz’’ dedi.

Paylaş

Kasımpaşa maçı hazırlıklarını sürdüren Sivasspor’un teknik direktörü Bülent Uygun, ‘’Belki de oynayacağız en zor deplasmanlardan biri. Bu maçı çok önemsiyoruz’’ dedi.
Süper Lig’in flaş takımı Sivasspor, Kasımpaşa maçı hazırlıklarını teknik direktör Bülent Uygun yönetiminde kulüp tesislerindeki kondisyon salonunda yaptığı çalışmayla sürdürdü.
10. Yıl ve Mehter Marşı, horon müziği eşliğinde çalışarak maça motive olan kırmızı beyazlı oyuncuların oldukça neşeli oldukları görüldü. Sivassporlu futbolcular çalışma bitiminde hep birlikte horon çekti.
Teknik direktör Bülent Uygun, yaptığı açıklamada, Kasımpaşa maçı hazırlıklarının tüm hızıyla sürdüğünü söyledi. Karim Saidi’nin ve milli takıma giden Mehmet Yıldız’ın rahatsızlığının sürdüğünü, Sezer Badur’un kasıklarında problem olduğunu ifade eden Uygun, Hayrettin’in sakatlığının ise düzeldiğini belirtti.
Uygun: Çok zorlu bir maç
Kasımpaşa maçının çok zor geçeceğini ifade eden Uygun, şöyle konuştu:
‘’Belki de oynayacağımız en zor deplasmanlardan biri. Bu maçın çok zor geçeğini de biliyoruz. Kasımpaşa sonradan yapılanmasıyla gerçekten güzel şeyler başardı. Ama İstanbul’da seyircimizin desteğiyle alacağımız 3 puan şampiyonluk iddiamızı çok üst seviyeye taşıyacaktır. Bu hafta derbi var. Bu derbide her sonuç bize yarayacaktır. Dolayısıyla öncelikle kendimize bakıp avantajı lehimize çevirmeliyiz.’’
Uğur Tütüneker’in Kasımpaşa’ya büyük bir katkı sağladığını dile getiren Uygun, ‘’Etki ve katkısı takıma da yansıdı. Çok zor durumda, demoralize olmuş bir takımı toparlayıp buralara getirmek antrenörün başarısıdır’’ dedi.
Öğrenciler koro oluşturacak
Bu arada, Cumhuriyet Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu (BESYO) ile Sivasspor’un ortaklaşa yapacağı bir organizasyonla, Sivasspor’un maçlarında marşlar söyleyecek ve tezahüratlar yapacak bir koro oluşturulacağı bildirildi.
‘’BESYO Sivasspor el ele, haydi herkes maç izlemeye’’ sloganıyla başlatılan organizasyon kapsamında Sivasspor-Beşiktaş maçı öncesinde ve maç sırasında yaklaşık 500 kişilik üniversiteli grubun çalacağı enstrümanlar eşliğinde tezahüratlar yaparak marşlar söyleneceği bildirildi.
Beşiktaş maçından sonra da devam etmesi planlanan çalışma kapsamında çeşitli marşlar derlendiği ve Sivasspor’a özel marşlar yazıldığı, konuyla ilgili Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun ile BESYO yetkililerinin bir görüşme yaptığı kaydedildi. (SPOR SERVİSİ)
Yerel Seçim 2019 İl il adaylar ve seçim sonuçları
ÖNCEKİ HABER

Mehmet Okur ağırlığını koydu

SONRAKİ HABER

Bir işçi aday portresi: Tuzla bağımsız adayı tersane işçisi Ali Doğan

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa