Rusya’da Gökdeniz fırtınası

Rusya Birinci Ligi’nin 5. haftasında Rubin Kazan deplasmanda Khimki’yi 4-0 yendi. Gökdeniz Karadeniz attığı 2 golle galibiyette büyük pay sahibi oldu.


Rusya Birinci Ligi’nin 5. haftasında Rubin Kazan deplasmanda Khimki’yi 4-0 yendi. Gökdeniz Karadeniz attığı 2 golle galibiyette büyük pay sahibi oldu. Gökdeniz, hedeflerinin lig şampiyonluğu olduğunu söyledi. Geçen sezon küme düşmekten son anda kurtulan Kazan, 5 haftası geride kalan ligde 5 puanla ilk sırada bulunuyor.
Gökdeniz, Rusya’da 15 günde bir Türkçe yayımlanan ‘Gazetem’ gazetesine Khimki karşılaşması sonrası yaptığı açıklamada, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade etti.
Milli oyuncu, “Kazan’a yavaş yavaş alışmaya başladım. Zaten buraya isteyerek geldim. Takım arkadaşlarım bana çok yardımcı oluyorlar. Gol atıp atmamam o kadar önemli değil, önemli olan takımın kazanması idi. Taraftarın bir ara statta ‘Karadeniz, Karadeniz’ diye tempo tutması çok hoşuma gitti. Bende onlara attığım gollerle teşekkür ettim sanırım” diye konuştu. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net