15 Nisan 2008 00:00

Amargi, Nisan ayını Duygu Asena’ya ayırdı

Amargi Feminist Kitabevi, "Deneyimlerimiz Hangi Kapıları Açıyor?" etkinliği ile Nisan ayına Duygu Asena haftasıyla devam ediyor.

Paylaş

Amargi Feminist Kitabevi, "Deneyimlerimiz Hangi Kapıları Açıyor?" etkinliği ile Nisan ayına Duygu Asena haftasıyla devam ediyor. Duygu Asena, etkinliklerle Amargi'nin hem konuğu hem de ev sahibi olacak.
"Deneyimlerimiz Hangi Kapıları Açıyor?" etkinliğini düzenleyen Amargi Feminist Kitabevi, bugün saat 18.30'da startını vereceği etkinliği Nebil Özgentürk'ün "Bir Yudum İnsan: Duygu Asena" film gösterimiyle başlatacak. Yarın saat 18.30'da ise Derya Alabora, Duygu Asena'nın "Kadının Adı Yok" kitabından kimi bölümler okuyacak. Daha sonra İnci Asena, Ayşegül Sönmez ve Hale Soygazi ile Asena'yı ve onun hatırlattıklarını konuşacak. 18 Nisan'da Atıf Yılmaz'ın yönettiği "Kadının Adı Yok" filminin gösterimi yapılacak. Etkinlikler, Asena'nın kadın hareketine katkılarının konuşulacağı bir söyleşiyle son bulacak. Söyleşiye Şirin Tekeli, Müge İplikçi, Arzu Öztürkmen ve Reyhan Yıldız katılacak. (KÜLTÜR SERVİSİ)
ÖNCEKİ HABER

Kocaeli’nde Lale Devri

SONRAKİ HABER

Varşova Konferansı: İsrail ile normalleşme zirvesi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa