17 Mayıs 2008 00:00

9 çocuklu aileye plaket

“Aile Haftası” nedeniyle 81 ilden başbakanın konuğu olarak Ankara’ya gelen 81 örnek aile, “Biz Bir Aileyiz-Türkiye Sofrası” etkinliğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la buluştu

Paylaş

“Aile Haftası” nedeniyle 81 ilden başbakanın konuğu olarak Ankara’ya gelen 81 örnek aile, “Biz Bir Aileyiz-Türkiye Sofrası” etkinliğinde Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la buluştu.
Erdoğan, eşi ile birlikte geldiği toplantıda yaptığı konuşmada, “Aile en mukaddes varlıktır. Toplumumuzun temel taşıdır. 81 ailemizin, Türkiye’nin 81 ilinden Ankara’ya gelerek örnek bir buluşmaya zemin hazırlaması inanıyorum ki aile bağlarımızın güçlenmesine önemli bir katkı sağlayacaktır. Buradaki fotoğraf, Türkiye’nin aile albümüdür” dedi.
“Her ailede olduğu gibi zaman zaman büyük Türkiye ailesinde de birbirini yanlış anlamaların, kırgınlıkların, dargınlıkların olabileceğini” ifade eden Erdoğan, uzun konuşmasında, “en az 3 çocuk” tavsiyesinde bulunmadı.
Konuşmasının sonunda ise, eşi Emine Erdoğan ile birlikte, 81 ilden gelen aileleri temsilen Trabzon’dan Aksoy ailesine plaket verdi. Başbakan Erdoğan, 9 çocuğunun 8’ini üniversiteden mezun eden Seyfettin Aslan Aksoy ve eşi Hatice Aksoy ile birlikte fotoğraf çektirdi. (HABER MERKEZİ)
ÖNCEKİ HABER

AKP’yi AP’ye şikayet edecek

SONRAKİ HABER

Sudan’da eylemler sürüyor: Eczacılar başkentte greve başladı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa