rumuzlu komiklikler -2-

 • sus_yoksa, kadın, 24, Antalya Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geldi. Babasına ne kadar yuttuğunu sorduk;


  sus_yoksa, kadın, 24, Antalya
  Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geldi. Babasına ne kadar yuttuğunu sorduk; “1 YTL” dedi. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ettik. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapattık.
  aviakan, erkek, 35, Eskişehir
  Tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. “Hadi çocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz...”
  pieceoffox, erkek, 28, ABD
  8 yaşımdaki yeğenim “Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?” diye sordu. “Dur bir düşüneyim.” dedim, hala düşünüyorum...
  neyazsmacaba?, erkek, 20, İstanbul
  Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde “Yavrumun gözü çıktııııı!” diye ağladığı için polisler heyecanlanıp ambulans çağırmışlar.
  mernis, erkek, 40, İstanbul
  Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana “Abi çok kolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!” diyor. Cevabım; “Evet... Ama tek canın var...”
  www.evrensel.net