Pertek’te Çetin’e büyük destek

Tunceli Pertek’te Belediye Başkan Adayı Kenan Çetin binlerce kişiyle buluştu. Yüzlerce aracın katıldığı seçim konvoyunun ardından düzenlenen mitinge binlerce kişi katıldı


Tunceli Pertek’te Belediye Başkan Adayı Kenan Çetin binlerce kişiyle buluştu. Yüzlerce aracın katıldığı seçim konvoyunun ardından düzenlenen mitinge binlerce kişi katıldı.
Dün sabah erken saatlerde Pertek Değirmen Deresi’nden başlayan araç konvoyu, ilçenin diğer mahallelerinde de dolaştıktan sonra miting alanına ulaştı.
SLOGANLARLA KARŞILANDI
2500’ü aşkın kişi Kenan Çetin’i coşkulu bir şekilde sloganlarla karşıladı. Çetin’i desteklemek amacıyla Emek Partisi GYK Üyesi Mustafa Taşkale, EMEP Tunceli İl Başkanı Hüseyin Tunç, Tunceli Bağımsız Milletvekili Kamer Genç ve TUDEF Genel Başkanı Özkan Tacay da Pertek’e geldi. Mitingde bir konuşma yapan Kenan Çetin, Pertek’in daha da geliştireceklerini söyledi. İlçenin sorunlarını halkla birlikte çözeceğini ifade eden Çetin, havanın yağışlı olması nedeniyle konuşmasını kısa tutarak, esnaf ziyaretinde bulundu. (TUNCELİ)
www.evrensel.net