Samandıra’da Eskişehirspor hazırlıkları

FENERBAHÇE, Süper Lig’in 26. haftasında Eskişehirspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tek antrenmanla sürdürdü.


FENERBAHÇE, Süper Lig’in 26. haftasında Eskişehirspor ile yapacağı maçın hazırlıklarını tek antrenmanla sürdürdü.
Teknik direktör Luis Aragones yönetiminde Samandıra Kamp Merkezi’nde gerçekleştirilen ve 1 saat 15 dakika süren antrenmanda, sarı-lacivertliler pas çalışmaları ve yarı sahada çift kale maç yaptı. Isınmanın ardından takım, savunma ve hücum oyuncuları olarak iki gruba ayrılarak çalışmalara devam etti. Antrenman yarı sahadaki çift kale maçla tamamlandı.
ALEX SALONDAYDI
Sakatlığının geçmesinin ardından takımla antrenmanlara başlayan kaptan Alex, adalesindeki sorun nedeniyle dünkü çalışmaya katılmadı.
Sağ bacak baldırında adale sertleşmesi oluştuğu bildirilen Brezilyalı futbolcunun, durumunun ciddi olmadığı, tesislerdeki salonda çalışmalar yaptığı kaydedildi.
Altyapıdan gelen kaleciler Aykut ve Cemal’in de katıldığı antrenmanda, milli takımlarda bulunan 9 futbolcu yer almadı. Bu arada teknik direktör Aragones, antrenman sonunda bir süre Deniz ile görüştü. Öte yandan bir İspanya televizyonu Fenerbahçe’nin antrenmanını takip etti. Fenerbahçe, Eskişehirspor maçının hazırlıklarını BUGÜN basına kapalı antrenmanla sürdürecek. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net