Mourinho: Berlusconi korkusuyla Milan korunuyor

AÇIKLAMALARIYLA her zaman gündem oluşturmayı başaran Inter’in sivri dilli teknik direktörü Jose Mourinho yine yapacağını yaptı, bu kez de ezeli rakipleri AC Milan’a sataştı.


AÇIKLAMALARIYLA her zaman gündem oluşturmayı başaran Inter’in sivri dilli teknik direktörü Jose Mourinho yine yapacağını yaptı, bu kez de ezeli rakipleri AC Milan’a sataştı. Silvio Berlusconi’nin İtalya’da çok güçlü olduğunu iddia eden Portekizli çalıştırıcı, meslektaşı Carlo Ancelotti’nin de bu sebeple yeterince eleştirilmediğinin altını çizdi.
Mourinho’nun bu kez eleştirilerinde ezeli rakipleri Milan’ı hedef aldı.
Silvio Berlusconi’nin İtalya’da çok güçlü olduğunu iddia eden Portekizli çalıştırıcı, meslektaşı Milan Teknik Direktörü Carlo Ancelotti’nin de bu sebeple yeterince eleştirilmediğinin altını çizdi.
“Silvio Berlusconi bu derece güçlü olmasa Carlo Ancelotti de çok daha ağır eleştirilirdi. Benim kendisiyle kişisel bir problemim yok ama eşit şartlarda çalışmadığımız ortada, Ancelotti ve AC Milan İtalya’da medya tarafından korunuyor.”
Inter’inse böyle bir lüksünün olmadığına değinen Portekizli teknik adam “Biz bağımsız bir kulübüz, bizim için çıkıp konuşmak çok daha zor” dedi.
(SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net