Florya’da çifte mesai

GALATASARAY hafta sonunda İstanbul B.Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı olarak günde çift antrenmanla sürdürüyor.


GALATASARAY hafta sonunda İstanbul B.Belediyespor ile yapacağı maçın hazırlıklarını Florya Metin Oktay Tesisleri’nde basına ve taraftara kapalı olarak günde çift antrenmanla sürdürüyor.
Bülent Korkmaz yönetiminde yapılan günün ilk antrenmanı ısınma çalışmalarıyla başladı.
Ağırlıklı olarak önceki gün izin yapan oyuncuların katıldığı bu antrenmanın ana bölümünde, kondisyon çalışmalarının ardından kalecilerin de katıldığı teknik çalışmalar yapıldı. Antrenman soğuma çalışmalarıyla tamamlandı.
Milan Baros tedavisinin ardından antrenmanın bir kısmında takımla birlikte çalıştırıldı.
Serkan Çalık ve Servet Çetin tedavilerinin ardından salonda ve sahada takımdan ayrı olarak çalıştırıldılar.
Cassio Lincoln sağlık merkezinde tedavi edildi. Arda Turan ise dünü izinli olarak geçirdi.
Galatasaray, hazırlıklarını akşamüstü yaptığı basına ve taraftara kapalı antrenmanla sürdürdü.
KOMBİNE SATIŞLARI BAŞLADI
Bu arada Galatasaray’da, 2009-2010 sezonu kombine kart satışları dün başladı.
Ali Sami Yen Stadı VIP Tribünü’nde yapılan kombine kartlardan, en çok kapalı tribüne ilgi gösterildiği açıklandı.
Sarı-kırmızılı kulübün, ‘’Veda sezonunda Ali Sami Yen’e son davet’’ sloganıyla başladığı satışlar, hafta içi 09.00-18.00, hafta sonu 10.00-17.00 saatleri arasında sürecek.
Bu arada, numaralı tribün kombine kartı alan taraftarların, Galatasaray Dergisi’ne 1 yıllık ücretsiz abone olacağı ve mayıs ayı başında satışına başlanacak Türk Telekom Arena locaları ve VIP koltukları kombine kartlarına öncelikli sahip olma avantajını elde edeceklerin bildirildi.
Taraftarların 1 peşin 4 taksit ile kombine bilet alabileceği ifade edilirken, numaralı tribün kombine sahiplerinin öncelikli alma süresinin 30 Nisan Perşembe günü mesai saatinde sona ereceği kaydedildi. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net