TRT’de bir dizi daha yayından kaldırıldı

TUBA Ünsal ve Vural Çelik’in başrollerinde oynadığı “Canını Sevdiğimin İstanbul’u” dizisi, apar topar yayından kaldırıldı.


TUBA Ünsal ve Vural Çelik’in başrollerinde oynadığı “Canını Sevdiğimin İstanbul’u” dizisi, apar topar yayından kaldırıldı.
Dizi büyük ümitlerle başlamış, hatta başrolde oynayan Tuba Ünsal ve Vural Çelik, çeşitli televizyon kanallarındaki programlarda dizinin kriminal komedi olarak Türkiye’de bir ilk olduğunu belirtmiş ve diziye çok inandıklarını söylemişlerdi.
Amerika’ya yerleşmeyi düşünen Tuba Ünsal, bu diziyle birlikte planlarını da askıya aldığını belirtmişti. Ünsal, Saba Tümer’in programında, uzun bir süredir çalışmaları süren diziye olan umudunu dile getirmişti.
Replik Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin ekibi, geçen hafta bir araya gelerek reytinglerin iyi gitmediği diziyle ilgili bir toplantı düzenledi.
Vural Çelik ve Tuba Ünsal’ın gelmedikleri toplantıda, bu hafta ilk iki bölümün kolajının yayınlanmasına karar verilirken, ekipten de ücretlerinde indirim yapmalarının istendiği öğrenildi. Salı günleri yayınlanan dizi, bu hafta çarşamba akşamı yayınlandı. Oyuncular da dahil olmak üzere tüm ekip dün akşam kolaj yayınlanmasını beklerken, stoktaki 3. bölüm yayına girdi.
OYUNCULARIN DA
HABERİ YOK
Asıl sürpriz ise dizinin sonunda yaşandı. Edinilen bilgiye göre oyuncular da dahil olmak üzere cumartesi günü 4. bölümün çekimleri için hazırlanan ekip, jenerikten sonra ‘SON’ yazısını görünce şaşkına döndü.
Dizinin ekibe haber verilmeden neden böyle apar topar bitirildiği ise merak konusu.
(MEDYA SERVİSİ)
www.evrensel.net