Hakkari Gazeteciler Cemiyeti kuruldu

Hakkari Gazeteciler Cemiyeti kuruldu

Hakkari Gazeteciler Cemiyeti kuruldu. Cemiyetin başkanlığına getirilen Engin Önal, cemiyetin kuruluş amacının, gazetecilik mesleğini ve onurunu hak ettiği yere taşımak...


Hakkari Gazeteciler Cemiyeti kuruldu. Cemiyetin başkanlığına getirilen Engin Önal, cemiyetin kuruluş amacının, gazetecilik mesleğini ve onurunu hak ettiği yere taşımak, basın çalışanları arasındaki birlik ve bütünlüğü sağlamak olduğunu söyledi.
OLAYLARIN ÜSTÜNE GİDECEĞİZ
Uzun yıllardır Hakkari’de kurulmak istenen gazeteciler cemiyeti resmi olarak kuruldu. Yönetim Kurulu Başkanlığı’na ise geçici olarak Demokrat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Engin Önal getirildi. Önal, cemiyetin kurulmasındaki amacın gazetecilik mesleğini ve onurunu hak ettiği yere taşımak, basın çalışanları arasındaki birlik ve bütünlüğü sağlamak olduğunu söyledi. Basının toplumdaki önemine dikkat çeken Önal, cemiyet çatısı altında toplanan basının daha etkili, daha çözücü ve daha kararlı olarak, olayların üstüne gideceğini söyledi. (MEDYA SERVİSİ)
www.evrensel.net

0 yorum yapılmış

    Yorum yapın

    Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.