Sean Penn’den ‘aile’ molası

USTA oyuncu Sean Penn, bu yıl içinde anlaştığı filmlerde rol almaktan vazgeçti. Bir neden açıklanmadıysa da, haberler “aile meseleleri” tahmininde bulunuyor.Sean Penn’in sözcüsü,


USTA oyuncu Sean Penn, bu yıl içinde anlaştığı filmlerde rol almaktan vazgeçti. Bir neden açıklanmadıysa da, haberler “aile meseleleri” tahmininde bulunuyor.
Sean Penn’in sözcüsü, “Üç Ahbap Çavuşlar”ın (The Three Stooges) yeniden uyarlamasında ve “Cartel” isimli filmde, Sean Penn’in rol almayacağını açıkladı.
2007 yılında, 13 yıldır Robin Wright-Penn ile evli olan aktörün eşiyle boşanması gündeme gelmişti. Vazgeçilen boşanma, zaman zaman yeniden konusu açılarak gündemden düşmedi.
Sean Penn, bu yıl Milk filmindeki rolüyle Oscar ödülü kazanmıştı. 1960 doğumlu sanatçı, iki Oscar’ının yanı sıra birçok ödülün sahibi, sevilen bir oyuncu. Ayrıca, Amerikan politikalarına gösterdiği muhalif tepkileriyle de tanınıyor.
Penn’in çekilmiş iki filmi yayına girmeyi bekliyor. Bunlar “Hayat Ağacı” (The Tree of Life) ve “Fair Game”. (KÜLTÜR SERVİSİ)
www.evrensel.net