zama zingo

 • * Geçenlerde eski bir magazin dergisi elime geçti. Üstünde haziran tarihini görünce, başladım okumaya. Sinan Çetin bir film çekecekmiş çekememiş, birileriyle kavga etmiş...


  * Geçenlerde eski bir magazin dergisi elime geçti. Üstünde haziran tarihini görünce, başladım okumaya. Sinan Çetin bir film çekecekmiş çekememiş, birileriyle kavga etmiş, Gülşen yeni aşklara mı yelken açmış, Burak Kut yeni albüm çıkarıp sürpriz yapacakmış gibi başlıklar; tanıdık insanlar hakkındaydı. Bir de malum, magazin dergilerinde, hiç tanımadığınız “sosyete” haberleri var, biraz da onlara baktım. Tabii ki yine “Bilmem kimlerin oğlu ile bilmem kimlerin kızı dünya evine girdi, bütün cemiyet düğünlerine gitti” haberlerindeki isimleri öğrenmedim.
  * Sonuçta, az buz okumamıştım ve derginin ne kadar eski bir dergi olduğunu anlamamıştım bile. Ta ki, Pınar Altuğ’u görene kadar... “Tony ile mutlu beraberlik” falan gibi laflar edilince, kaşlarımı çattım, neden söz ettiklerini anlamaya çalıştım. Kadın Tony hadisesinden sonra neler yaşadı neler... Ayrıntıya girmeye gerek yok, bilmeyenler hiç öğrenmesin, zihinleri temiz kalsın. Ama şimdi evlendi, çocuk bile yaptı.
  * Buradan çıkardığım sonuç, bu ünlüler camiasında tek değişenin Pınar Altuğ olduğu. Bu yüzden ona teşekkür etmem lazımmış. Derginin Haziran 2005’e ait olduğunu, o olmasa zor anlardım!
  ÇAĞDAŞ GÜNERBÜYÜK
  www.evrensel.net