Matteo Ferrari idmanda

Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını dün sabah yaptığı antrenmanla sürdürürken, yeni transfer Matteo Ferrari de çalışmada yer aldı.


Beşiktaş, yeni sezon hazırlıklarını dün sabah yaptığı antrenmanla sürdürürken, yeni transfer Matteo Ferrari de çalışmada yer aldı.
Ferrari transferiyle birlikte yabancı kontenjanında yer açılması sebebiyle takımdan gönderilmesi gündemde olan Tomas Zapotocny de çalışmada yer aldı.
Takım halinde yapılan kondisyon koşularıyla başlayan idman, daha sonra 4’erli gruplara ayrılan futbolcuların yükleme koşularıyla sürdü. İdman, iki devreli çift kale maçla sona erdi.
Takım koşularına katılan yeni transfer Ferrari çift kale maçta ise yer almadı.
İdmana İbrahim Toraman, Ekrem Dağ, Delgado katılmadı. Sağ dizinde ağrıları bulunan Bobo ve ayak parmağı su toplayan Tello ise salonda çalıştı.
Siyah-beyazlı ekip bugün saat 09.30 ve 18.30’da yapacağı çalışmalarla hazırlıklarını sürdürecek. İlk idmanı basın mensupları takip edebilecekler.
DENİZLİ’DEN FİKSTÜR YORUMU
Bu arada Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, antrenman öncesi basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Denizli, bir gazetecinin, “Fikstürü nasıl değerlendiriyorsunuz ve bu sezon 26. haftada Beşiktaş’ın konumu ne olur?” sorusuna şu cevabı verdi: “Fikstürü inceledim. Umarım bizim için iyi bir sezon olur. Bu sezon 26. haftadaki durumumuzu veya başka bir haftadaki durumumuzu konuşmamız için daha erken. Tahminde bulunup yorum yapabilmemiz için ligin başlaması lazım.”
Denizli ayrıca, ligde ilk hafta İstanbul B.Şehir Belediye maçının Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olmasının avantaj olup olmayacağı sorusuna ise, “Olimpiyat Stadı’ndaki hava şartları sebebiyle orada oynayacağımız karşılaşmayı ağustos ayında oynamak, biraz da olsa avantaj sayılabilir. Kış aylarında stadın bulunduğu bölgede çok ağır hava şartları yaşanıyor. Ligin ilk maçını orada oynamamız bizim açımızdan iyi değerlendirilebilir” yanıtını verdi. (SPOR SERVİSİ)
www.evrensel.net