Aldatan sevgili balon çıktı

Önceki gün tüm gazete sayfalarını süsleyen “Kendisini Yakın Arkadaşı İle Aldatan Sevgilisinin Eşyalarını Sattı” adlı haber medyanın ilgi odağı olmuştu.


Önceki gün tüm gazete sayfalarını süsleyen “Kendisini Yakın Arkadaşı İle Aldatan Sevgilisinin Eşyalarını Sattı” adlı haber medyanın ilgi odağı olmuştu. Habere göre 2 yıl beraber olduğu erkek arkadaşı Mert’ten intikam almak isteyen Fulya, “Eski sevgilime kapak olsun” başlığıyla facebook’ta yayınladığı video filminde kendi sözleriyle ilginç olayı şöyle anlatmıştı.
“Bu fotoğrafta gördüğünüz benim eski erkek arkadaşım Mert. Bizim 2 yıllık bir ilişkimiz vardı. Ta ki Begüm denilen kaşarla beraber olana kadar. Begüm de bu arada benim en yakın kız arkadaşım. Ben öğrendim ki bu arkadaşların ilişkisinin 2’inci ayları doluyormuş. Bunu kutlamaya hazırlanıyorlarmış. Ben de onlara bir hediye vermek istedim. O yüzden bu videoyu çekiyorum ve Mert ile aramda özel olduğunu düşündüğüm bazı eşyaları gittigidiyor’da satıyorum.”
ALDATAN SEVGİLİ REKLAM ÇIKTI
Buna karşın dünkü Vatan gazetesinde yer alan haber de “Aldatan sevgili” haberine yeni bir boyut getirdi. Gazetede yer alan haberde birkaç gündür internette yayınlanan video Türk medyasını yanılttı. Kendisini en yakın arkadaşı Begüm ile aldatan sevgilisi Mert’ten intikam almak için eşyalarını gittigidiyor.com’da satan Fulya Timur’un büyük yankı uyandıran videosunun gizli reklam kampanyası olduğu ortaya çıktı” ifadeleri yer aldı. Haberde ayrıca genç kızın sevgilisi olarak gösterdiği kişinin fotoğrafının da sahte olduğu vurgulandı. (MEDYA SERVİSİ)
www.evrensel.net