Kayseri 3 çocuğu arıyor

Kayseri’de polis onları arıyor, herkes onları konuşuyor ve onların sağ-salim ailelerine kavuşması için dua ediyor. Dilruba ve Ahmet Tekin kardeşler ile Türkan Ay'dan 6 gündür haber yok.


Kayseri’de polis onları arıyor, herkes onları konuşuyor ve onların sağ-salim ailelerine kavuşması için dua ediyor. Dilruba ve Ahmet Tekin kardeşler ile Türkan Ay'dan 6 gündür haber yok. Kayıp çocukların evlerinde hüzün ve endişeyle gölgelenen umutlu bekleyiş ise sürüyor. Dilruba ve Ahmet Tekin’in babası Hamza Tekin, “Herhangi bir haber yok, bekliyoruz” dedi.
Arama çalışmalarına katılan sivil polisler, civardaki evlerin kapısını tek tek çalıyor. Kimlik kontrolü de yapan polisler, ellerindeki kayıp çocuklara ait fotoğrafları gösteriyor. Aramalar iki gündür Kayseri’deki Alidağ eteklerinde de devam etti. Öte yandan, çocukların kaybolması mahalleliyi tedirgin etti. Çocukların daha önce tek başına oynadığı sokaklarda kimi anne babalar çocuğunun ellerini bırakmıyor. Kimi de çocuğu oynarken gözetmenlik yapıyor, yanı başından ayrılmıyor. (KAYSERİ)
www.evrensel.net