Altaylı hem kavgayı eleştirdi hem kavgaya çağırdı!

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile Habertürk arasındaki “kavga”ya Altaylı da katıldı. Altaylı, Yazıcı’nın yazılanları yanlış bulduğunda başka bir yolu kullanmasını önerdi...


Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı ile Habertürk arasındaki “kavga”ya Altaylı da katıldı. Altaylı, Yazıcı’nın yazılanları yanlış bulduğunda başka bir yolu kullanmasını önerdi, ancak kendisi de Yazıcı’nın yanlış bulduğu davranışına aynı “çözümü” getirdi.
Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı’nın, Habertürk muhabiri Erhan Telli’yi korumalarına tutturarak dövdüğünü söyleyen Altaylı, “De ki, ezkaza yanlış bir şey yazdılar. Bunu çözmenin yolu var. Kendinden eminsen düzeltme yollarsın, yayınlamazsak tekzip yollarsın. Bütün bunları yaparken de dava hakkını saklı tutar, gerekirse davanı açarsın. Muhabir dövmezsin” dedi.
“Yazıcı’ya bir teklifim var” diye devam eden Altaylı, “Bu işlerin dövüşerek hallolacağını düşünüyorsan ben buradayım. Eğer kendine güveniyorsan, korumaların arkasına saklanıp aradan yumruk atmaya çalışmayacaksan gel. Köşede yazdığı gibi Teke Tek” dedi. (MEDYA SERVİSİ)
www.evrensel.net