31 Ekim 2009 00:00

zama zingo

* Burhan Altıntop’un kullandığı çantanın satışları düşmüş. Yanlış bir pazarlama tekniği olmuş, kusura bakmasınlar.

Paylaş

* Burhan Altıntop’un kullandığı çantanın satışları düşmüş. Yanlış bir pazarlama tekniği olmuş, kusura bakmasınlar. “Asmalı Konak’taki Dicle’nin kınası bulunur” ya da “Gaffur pijaması gelmiştir” aklını kullanmaya çalışmışlar. Olmamış. Olmaz, antikahraman diye bir şey var. Burhan Altıntop gibi olmaya kimse özenmez. Gaffur’a özenir mi diyecekler olabilir. Evet, Gaffur’a özenilir, Burhan Altıntop’a özenilmez. Birincisi, Recep İvedik’in akrabası olduğundan, kaba ve bir şekilde sempatik, hatta özendirici. Burhan Altıntop’sa kötü adam, aşağılanıp dalga geçilecek, benzememeye çalışılacak olan.
* Bu Kalp Seni Unutur Mu’da Bülent İnal’ın, yani Sinan’ın bıyığına kıymışlar. İçeri aldılar ya çocuğu, kesivermişler. Biliyorum, 12 Eylül’e kızmak lazım ama, bir dizi için yapılır mı diye üzüldüm.
* Aynı diziden Melis Alphan da bir röportajında 12 Eylül’ü yaşamadığını ama okuduğu anlatırken, “O dönemler bana çok uzak geliyor, masal gibi” demiş. Bizde son 30 yıldır 12 Eylül’ü yaşamak demek, ille de canlı canlı Kenan’ın viyak viyak sesini dinlemek demek değil ki. 30 yıllık bu cehennemden bir sürü zebani gelip geçti diye, ateşi yakan unutulur mu? Hiç 12 Eylül öyküsü duymamış olmak mümkünmüş, bunu gençlerin 12 Eylül’ü bilmediklerini gösteren haberlerden öğrendik. Ama bu da 12 Eylül’ün ta kendisi değil mi işte, daha ne masalı?
ÇAĞDAŞ GÜNERBÜYÜK
ÖNCEKİ HABER

Sokaklardan zehir akıyor İSKİ ve belediye bakıyor

SONRAKİ HABER

Youtube’un yapay zeka algoritması yanlışlıkla "robot savaşı" videolarını sildi

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa