16 Aralık 2009 00:00

zama zingo

* Emekli yönetmen, zengin yapımcı Sinan Çetin televizyon programına başladı ya, Hayat Sineması diye.

Paylaş

* Emekli yönetmen, zengin yapımcı Sinan Çetin televizyon programına başladı ya, Hayat Sineması diye. İşte şu kadar çift boşanıyormuş, hem onların hayatlarını ifşa edelim hem boşanmasınlar hesabı. O format tanıdık ki. Hem biraz kadın programlarından, ama asıl Samanyolu’ndaki Boşanmak İstemiyorum’dan. O biraz format değiştirip Aile Mahkemesi oldu, şimdi aile içi her türlü soruna bakıyorlar. Ama ondan önce “Aslında kocam beni seviyor da kaynanam fişekliyor” meselelerinin şahikasını yapıyorlardı, hem de kürsüde oturan hakim, “Sen sus”, “Sen konuş”, “Karar: Kaynana sen çekil” falan gibi konuşmalarla yönetiyordu “oturumu”.
* Hakim hâlâ aynı Aile Mahkemesi’nde. Geçen bölümde şöyle bir diyalog gördüm. “Hani sen çok biliyordun, avukattın. Konuşsana.” Hakim bunu diyen. Sinan Çetin bu işi kıvıramaz. Çünkü bunu yapamaz işte.
* Tülin Özen çiğ köfteci olarak Kapalıçarşı’ya geldi. İyi geldi, yakıştı daha ilk bölümde. Olgun Şimşek’le de hemen uyum sağladılar zaten. Uzatmaya gerek yok, aralarında bir şey olacağı belli. Bu akşam da ilk filmi Meleğin Düşüşü televizyonda gösterilecek. Bu rolüyle epey ödül almıştı, öyle adı duyulmuştu. Meraklısına duyurulur...
ÇAĞDAŞ GÜNERBÜYÜK
ÖNCEKİ HABER

Sadece topraklarını korumak istiyorlar

SONRAKİ HABER

TGS: Gözaltındaki gazeteciler serbest bırakılsın

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa