22 Aralık 2009 05:00

Bir bunu demedikleri kalmıştı

HER fırsatta DTP’ye yüklenen AKP Hükümeti kantarın topuzunu kaçırdı. Açılımın bittiğini söyleyen eski DTP’li Emine Ayna’ya da atıfta bulunan Bülent ...

Paylaş

HER fırsatta DTP’ye yüklenen AKP Hükümeti kantarın topuzunu kaçırdı. Açılımın bittiğini söyleyen eski DTP’li Emine Ayna’ya da atıfta bulunan Bülent Arınç; “Hele bir kadın var içlerinde kahkaha atarak ‘Açılım istemiyoruz’ dedi. Çok garip bir yaratık. Allah akıl fikir versin” diye konuştu.
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, konferansta yaptığı konuşmada ise ilk olarak AKP kuruluş tarihini özetleyerek, partisini övdü.
‘GARİP BİR YARATIK’
Demokratik Açılım sürecinde siyasi partilerin tutumunu değerlendiren Arınç sözlerine şöyle devam etti: “Bu süreçte ne CHP ne de MHP bize yol gösterici olmamıştır. Ancak kuru muhalefet yapmışlardır. Daha sonra ise DTP’nin de açılım istemiyoruz açıklaması amaçları farklı ama aynı safta yer alan parti konumuna gelmişlerdir. Karşı olanlar nasıl bir araya geliyor anlamıyorum. DTP’den hele bir kadın var içlerinde kahkaha atarak ‘Açılım istemiyoruz’ dedi çok garip bir yaratık Allah akıl fikir versin.
MHP’den sonra bir baktık DTP’liler de dağlara çıkmaktan bahsediyor. İyi sen çık, zaten dağlardasın. Dağa çıkmak yok, dağa çıkmanın önüne geçeceğiz. Dağa çıkanları indireceğiz.” (HABER MERKEZİ)
ÖNCEKİ HABER

İŞTE FENER RUM PATRİĞİ’NİN OLAY SÖZLERİ!

SONRAKİ HABER

EYT’liler Adana’da buluştu: Açlık sınırının altında maaş hak mı, adalet mi?

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa