24 Ocak 2010 00:00

Petrol-İş’ten ‘sendikalı ol’ kampanyası

GEBZE ve Bursa’da “Sendikalı ol” kampanyası başlatan Petrol-İş, kampanyada Sanatçı Meral Okay ve Halil Ergün’den de destek aldı.

Paylaş

GEBZE ve Bursa’da “Sendikalı ol” kampanyası başlatan Petrol-İş, kampanyada Sanatçı Meral Okay ve Halil Ergün’den de destek aldı.
Kampanyaya ilişkin bilgi veren Petrol-İş Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın, “Bu kampanyayı Türkiye’nin başka bölgelerinde, eğer gücümüz ve olanaklarımız yeterli olursa ulusal düzeyde de uygulamak istiyoruz” dedi. Öztaşkın, Petrol-İş’in Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiğini, TV filmleri, radyo spotları, gazete ilanları, afiş gibi modern iletişim ve propaganda tekniklerinin tamamını kullanarak bu çalışmayı yaptığını ifade etti.
“Sendikamızın Düzce’de başlattığı şimdi de Gebze ve Bursa’da sürdürdüğü bu kampanya ile topluma, sendikalı olmaya yönelik açık çağrı yapıyoruz. Toplumun genel anlamda olumsuz olan sendika ve örgüt algısını değiştirmeye yönelik strateji izliyoruz” diye konuştu.
Bu çalışmanın sadece Petrol-İş Sendikası’na değil, diğer sendikalara da yararlı olacağını belirten Öztaşkın, “Biz herkesi, bütün emekçileri sendikalı olmaya, sendikalarda örgütlenmeye davet ediyoruz. Gelin kendi yaşamınızı kendi ellerinizle değiştirin ve artık Düzce’ye, Gebze’ye, Bursa’ya bütün Türkiye’ye damganızı vurun. Emekten yana bir Türkiye rüzgarını estirin diyoruz” dedi. (ANKARA)
Reklam
ÖNCEKİ HABER

ÇGD dayanışma ödülü TEKEL işçilerine verildi

SONRAKİ HABER

Oyuncu Ahmet Kural trafik kazası yaptı, ehliyetine el konuldu

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...