MERSİN’DE İMZA KAMPANYASI

MERSİN’DE İMZA KAMPANYASI

MERSİN Emek ve Demokrasi Platformu, Atatürk Caddesi’ne kurdukları Dayanışma Şemsiyesi’nde TEKEL işçilerine imza toplamaya başladı.


MERSİN Emek ve Demokrasi Platformu, Atatürk Caddesi’ne kurdukları Dayanışma Şemsiyesi’nde TEKEL işçilerine imza toplamaya başladı. Platform üyeleri, imza atan vatandaşlara TEKEL işçilerinin 4-c mücadelesi hakkında bilgi veriyor.
Kampanya çerçevesinde 5 bin imza toplamaya hedeflediklerini söyleyen Mersin Emek ve Demokrasi Platformu ve KESK Dönem Sözcüsü Kenan Hazar, emekten yana olan tüm duyarlı vatandaşları imza vermeye davet etti. Kampanyanın Cuma akşamı yapılacak oturma eylemiyle sona ereceğini kaydeden Hazar, 20 Şubat’ta Ankara’da olacaklarını bildirdi.
Bu arada Petrol-İş Sendikası’nın Genel Sekreteri Mustafa Çavdar, Genel Yönetim Sekreteri Mahmut Güray, TİS Uzmanı Nilgün Toz ve Mersin Şube Başkanı Adil Alaybeyoğlu da ziyaret ederek Platformu tebrik ettiler. (Mersin/EVRENSEL)
www.evrensel.net

0 yorum yapılmış

    Yorum yapın

    Yorum yapmak için üyelik gerekmemektedir. Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren, tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.