25 Şubat 2010 00:00

Lisede dayak iddiası

ANTALYA Lisesi son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki D. A, arkadaşıyla tartıştığı için Müdür Yardımcısı Rıfat Polat’ın kendisine yumruk ve tokat attığını...

Paylaş

ANTALYA Lisesi son sınıf öğrencisi 17 yaşındaki D. A, arkadaşıyla tartıştığı için Müdür Yardımcısı Rıfat Polat’ın kendisine yumruk ve tokat attığını, kafasını duvara çarptığını iddia etti. İki gün önce yaşandığı iddia edilen olayın ardından Doğu Garajı Sağlık Ocağı’na götürülen D.A’nın, kafasının şiştiği, boyun ve göğüs kısmında yaralar bulunduğu belirlendi. Müdür Yardımcısı Polat ise genç kızı dövmediğini, kavga eden iki öğrencisini ayırdığını ileri sürdü.
OKUL YÖNETİMİ ARAYA GİRDİ
Görgü tanığı öğrenciler, D.A’yı doğrularken, genç kısın Yenikapı Karakolu’na gelen ailesi, okul yönetiminin araya girmesi üzerine şikayetten vazgeçti. Yaşanan olayının koridorda 60’a yakın öğrencinin gözü önünde gerçekleştiğini söyleyen D.A, arkadaşıyla kavga ettiği gerekçesiyle öğretmenin kendisini kolundan tutup götürdüğü sırada ittirip yumruk attığını, o sırada kafasını duvara çarptığını, gerisini hatırlamadığını söyledi. (ANTALYA)
Reklam
ÖNCEKİ HABER

BAŞYAZI

SONRAKİ HABER

NBA’in efsane basketbolcusu Kobe Bryant hayatını kaybetti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa
Evrensel Ege Sayfaları
EVRENSEL EGE

Ege'den daha fazla haber, röportaj, mektup, analiz ve köşe yazısı...