20 Mart 2010 00:00

zama zingo

* Bihter hamile ya, bizi bir otuz bölüm “Behlül’le Bihter’i kim gördü?” diye oyalayanlar, tabii ki...

Paylaş

* Bihter hamile ya, bizi bir otuz bölüm “Behlül’le Bihter’i kim gördü?” diye oyalayanlar, tabii ki bir otuz bölüm de “Bihter’in çocuğu kimden?” ile oyalamak istiyorlar. Ciddi ciddi Bihter’in o çocuğu aldıracağına inananlar olmuştu, ben çok şaşırdım. Aldırırsa çok saçma olur. Bence en az otuz bölüm aldırmaz. O kadar iş yapar çünkü. Sonrasını bilmem. Şimdi ben bu Bihter’in çocuğu Adnan’dan mı, yoksa Behlül’den mi ikilemine sürpriz bir açılım yapılmasını bekliyorum. Mesela, çocuk Beşir’den çıksa, Aşk-ı Memnu’yu her hafta izlerim, buradan söz veriyorum.
* Sıkıldım bu diziden, çok mu belli oluyor? Değişiklik istiyorum işte, çok mu?..
* Kasaba dizisinin sonu da ötekilerle aynı oldu. Beklenen reytingi tutturamayınca hemen gönderdiler. Kasaba, atv’de yayınlanıyordu ve genel müdürü açık açık kaldırılma gerekçesini söyledi: “Burası ticari bir kurum...” Seyircisine geçmiş olsun!
* Bihter delirdi diye reytingler coşmuş. O kötü oyunculukla coşan bir şeyse bu reyting, kalsın.
* Oral Çalışlar ile oğlu Reşat Çalışlar birlikte program yapacaklarmış. Sloganları şu: “Biz gelir farkıyla değil kuşak farkıyla ilgileniyoruz.” Ne mutlu size de, o işi evde halledip gelseniz daha iyiydi. Sanki bizi ilgilendirmeyen bir sorun gibi!..
ÇAĞDAŞ GÜNERBÜYÜK
ÖNCEKİ HABER

Diyarbakır halkı: Muhatap biziz

SONRAKİ HABER

Hindistan'daki selde ölü sayısı 136'ya çıktı

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa