27 Şubat 2004 22:00

Güçbirliği İzmir'de adaylarını açıkladı

Demokratik Güçbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve metropol ilçe belediye başkan adaylarını basına ve kamuoyuna açıkladı.

Paylaş
Demokratik Güçbirliği, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve metropol ilçe belediye başkan adaylarını basına ve kamuoyuna açıkladı. SHP İzmir İl binasında yapılan toplantıda konuşan SHP İzmir İl Başkanı Mustafa Korkmaz, "Seçimden seçime hatırlanan, ülke yönetiminde söz ve karar sahibi olmayan halkımız, bu seçimde yepyeni bir siyasi yapının inşası içinde yer alacaktır. Bu bir doğumdur" dedi. İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fehmi Işıklar ise, "28 Mart'ta sonra İzmir'i halk adına, halkla birlikte yöneteceğiz. İzmir bu fotoğrafı hiç unutmayacaktır. İzmir halkı Büyükşehir Belediyesi'nde ve metropol ilçelerde SHP adaylarına oy verecektir. Güçbirliği'nden doğan güçle Çiğli Belediye Başkan adayımızda EMEP'ten Hasan Hüseyin Evin'dir" dedi. Basın toplantısında sonra İzmir Fuarı önüne yürüyüş yapıldı.
İZMİR'İN ADAYLARI Büyükşehir Belediye Başkan Adayı: Fehmi Işıklar (SHP) Konak Belediye Başkan Adayı: Ahmet Sarışın (SHP) Karşıyaka Belediye Başkan Adayı: Cihan Büyükoral (SHP) Bornova Belediye Başkan Adayı: Şevket Altınbulak (SHP) Çiğli Belediye Başkan Adayı: Hasan Hüseyin Evin (EMEP) Buca Belediye Başkan Adayı: Adnan Öztekin (SHP) Narlıdere Belediye Başkan Adayı: Mustafa Karahan (SHP) Gaziemir Belediye Başkan Adayı: Yaşar Karamanlı (SHP) Güzelbahçe Belediye Bşk. Adayı: Ali Rıza Ölmeztürk (SHP) Balçova Belediye Başkan Adayı: Işık Korkmaz (SHP)

ÖNCEKİ HABER

Polis talimat verdi rektör de uyguladı

SONRAKİ HABER

AKP Cihanbeyli ilçe yönetimi istifa etti

Sefer Selvi Karikatürleri
Evrensel Gazetesi Birinci Sayfa