Kılıçdaroğlu sınıra gidiyor

Kılıçdaroğlu sınıra gidiyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK’ye yönelik operasyonların yürütüldüğü bölgede bulunan komutanlıklardan birini ve sınır birliklerini ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu’nun ziyaret edeceği birliğin yeri güvenlik nedeniyle gizli tutuluyor.CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK’ye yönel

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK’ye yönelik operasyonların yürütüldüğü bölgede bulunan komutanlıklardan birini ve sınır birliklerini ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu’nun ziyaret edeceği birliğin yeri güvenlik nedeniyle gizli tutuluyor.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, PKK’ye yönelik operasyonların yürütüldüğü bölgede komutanlık ve sınır birliklerinden birini ziyaret edecek. Kılıçdaroğlu’nun ziyaret edeceği birliğin yeri güvenlik nedeniyle gizli tutuldu. CHP’den yapılan açıklamada, Zafer ve Ramazan Bayramı tatilinin ilk günü Somali’ye giden, ikinci gününü Afrika’daki mülteci kamplarında geçiren ve Dadaab kampında ihtiyaç sahiplerine yardım dağıtan Kılıçdaroğlu’nun, tatilin son günü operasyon bölgesindeki komutanlık ve sınır birliklerinden birini ziyaret edeceği bildirildi. Açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun, bugün sınır birliğinin subay, astsubay, erbaş ve erleriyle bayramlaşacağı, öğle yemeğinde de askerlerin sofrasına konuk olacağı belirtilirken, Kılıçdaroğlu’ya Genel Başkan Yardımcıları Ayten Kayalıoğlu ve Yakup Akkaya ile Genel Merkez Görevlilerinden Barış Bozkurt’un eşlik edeceği bildirildi. (ANKARA)

www.evrensel.net