AKP’den gazetecilere ‘bayram’ harçlığı

AKP’den gazetecilere ‘bayram’ harçlığı

AKP Urfa İl Teşkilatı’nın düzenlediği ve Çalışma ile Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı bayramlaşma töreninde gazetecilere 20’şer TL bayram harçlığı verilmeye çalışılması tepkiyle karşılandı.AKP’nin “yandaş medya politikası”, Urfa İl Teşkilatı’nda dağıtılan b

AKP Urfa İl Teşkilatı’nın düzenlediği ve Çalışma ile Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı bayramlaşma töreninde gazetecilere 20’şer TL bayram harçlığı verilmeye çalışılması tepkiyle karşılandı.

AKP’nin “yandaş medya politikası”, Urfa İl Teşkilatı’nda dağıtılan bayram harçlığı ile ayyuka çıktı. Urfa’da AKP İl Teşkilatı’nın düzenlediği ve Çalışma ile Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’in de katıldığı bayramlaşma töreninde gazetecilere 20’şer TL bayram harçlığı verilmeye çalışıldı. Gazetecilerin uygulamaya tepki göstermesi üzerine, AKP Medya Tanıtım Sorumlusu “Bayram Harçlığını” gizli vermeye başladı. Gazetecilere 20 lira vermeye çalışan partinin fotoğrafçısı Ömer Aslan, tepki gösteren gazetecilere paranın AKP Medya Tanıtım İşlerinden sorumlu başkan yardımcısının “Bayram Harçlığı” adı altında verdiğini iddia etti. (Urfa/DİHA)

www.evrensel.net