CHP: ‘Bizde rant kavgası olmaz’

CHP: ‘Bizde rant kavgası olmaz’

CHP Ankara İl Başkanlığı’ndan istifa eden Tarık Şengül’ün iddialarının önemli olduğuna dikkat çeken CHP, Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuyu yakından takip ettiğine dikkat çekerek, “CHP’de rant kavgasına izin verilmez. AKP alışkanlıklarını CHP’ye taşımak isteyenler varsa onlardan da hesap sorulur” ded

CHP Ankara İl Başkanlığı’ndan istifa eden Tarık Şengül’ün iddialarının önemli olduğuna dikkat çeken CHP, Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuyu yakından takip ettiğine dikkat çekerek, “CHP’de rant kavgasına izin verilmez. AKP alışkanlıklarını CHP’ye taşımak isteyenler varsa onlardan da hesap sorulur” dedi.

CHP Genel Başkan İletişim Koordinatörlüğünden yapılan yazılı açıklamada, “Bugüne kadar her yolsuzluk iddiasının üzerine kararlılıkla giden ve bundan sonra da gitmeye devam edecek olan Kemal Kılıçdaroğlu, Şengül’ün iddialarını da özenle takip etmekte ve değerlendirmektedir. Herkes bilsin ki, CHP, AKP değildir. Hiç kimse, Deniz Feneri savcısının değiştirilerek asrın en büyük yolsuzluğunu örtbas etmeye çalışan AKP ile CHP’yi birbirine karıştırmamalı, aynı kefeye koymamalıdır” dedi. (ANKA)

www.evrensel.net